DEMO / START verze

Každý program SOFTWARE 5P v sekci download funguje zároveň jako aktualizace, a také jako DEMO/START verze. Každý program můžete před jeho zakoupením vyzkoušet na omezenou dobu, a to bez omezení funkčností.

SOFTWARE 5P pro advokátní praxi 2010 můžete vyzkoušet ve své advokátní kanceláři zdarma až na domu 3 měsíců. Po zakoupení plné verze programu můžete ve své práci v programu pokračovat. Jediné omezení START verze jsou maximálně 2 současní uživatelé a 3 měsíční zkušební doba.

SOFTWARE 5P pro správu bytového fondu 2010 můžete zdarma vyzkoušet po dobu 1 měsíce. Po zakoupení plné verze programu můžete ve své práci v programu pokračovat. Jediné omezení START verze jsou maximálně 1 dům a měsíční zkušební doba.

SOFTWARE 5P pro firemní kancelář 2010 je freeware, tedy zdarma. Zde není nutné zadávat žádná hesla, a program je možné zdarma používat v neomezené funkčnosti.  Program je určený zejména jako doprovodný program pro uživatele jiných programů SOFTWARE 5P, nic však nebrání volnému používání i ostatním, kdo mají zájem přehledně a efektivně vést daňovou evidenci či jednoduché účetnictví.

První přihlášení do programu

Pro první přihlášení do programu použijte uživatele "spravce" a heslo "spravce". Pak můžete nastavit vlastní uživatele. Dbejte vždy na to, aby alespoň jeden uživatel s právem správce vždy existoval. Pokud se Vám i přes to podaří program si právy zablokovat, je možné aby správce serveru pořídil záznam s právem správce přímo do databáze (tedy mimo klienta programu).