S5P pro advokátní praxi

21.06.2011 18:59

Umístěna nová verze SOFTWARE 5P pro advokátní praxi 2010 b.010. Tato aktualizace přináší řadu drobných funkčních vylepšení. 

  • Rozdělena přístupová práva na náhled faktur a na vytvoření faktur do archivu (nyní může faktury vytvořit pouze oprávněný uživatel)
  • Možnost nastavit výchozí řazení přehledu spisů (právní agenda, případy/spisy). V základním nastavení programu přidána volba na výchozí řazení spisů, a to dle čísla spisu, dle data vzestupně, dle data sestupně, dle agendy a dle klienta.
  • V číselníku úkonů je možné zablokovat úkon tak, aby uživatel tento úkon nemohl použít při zadávání úkonu právní služby. Přidáno pole blokováno do číselníku úkonů.
  • Při ukončení programu již nedochází k záloze dat na lokální počítač. Nově je v základním nastavení programu přidána možnost, kterou lze tuto vlastnost opět aktivovat. Při aktivaci této vlastnosti lokální klient automaticky vytvoří složku pro zálohování.
  • Při zadání úkonu právní služby již není nutné vyplňovat pole čas od. Pokud tedy nechcete sledovat přesný čas, ale pouze strávený čas, pak do pole čas do můžete zadat rovnou strávený čas. Dojde i v tomto případě k výpočtu odměny za úkon.

 

Více: https://www.software5p.cz/download-s5p/pro-advokatni-praxi/ 

Zpět