Dovoluji si Vám oznámit konec rozvoje SOFTWARE 5P pro advokátní praxi, a to s ohledem na zhoršující se stabilitu použitého prostředí společnosti Microsoft. S přibývajícím počtem verzí Windows a MS Office se program projevuje na některých počítačích nestabilně, aniž bych to mohl jako vývojář ovlivnit. V takovém prostředí také nelze dále vyvíjet nové potřebné funkcionality, jako jsou propojení na datové schránky, úschovy advokátů u bank a podobně.

Jako alternativu k SOFTWARE 5P doporučuji systém Praetor ( https://praetor-systems.cz/ ), který plně nahradí stávající systém a uspokojí potřeby Vaší kanceláře. Po prozkoumání jiných možností jsem se rozhodl doporučit přechod na tento systém, neboť jsem se osobně přesvědčil nejen o jeho kvalitě a široké škále funkcionalit, ale také o vysokém standardu poskytovaných služeb a uživatelské podpory.

 

SOFTWARE 5P pro advokátní praxi 2010

Software pro advokátní kanceláře a advokáty umožňuje moderní způsob vedení advokátní kanceláře v elektronické podobě. Tento databázový program umožňuje vedení klientů. odpůrců, spisů, a to včetně automatické archivace listin na server či sdílené uložiště dat. Vedení právních úkonů formou pracovních sešitů jednotlivých pracovníků kanceláře pak usnadní fakturaci klientům. Součástí jsou také další pomocné agendy, jako vedení přijaté a odeslané korespondence, sledování úkolů a termínů v návaznosti na případy, knihy jízd, výpočet mimosmluvní odměny dle advokátních tarifů, atd..

Moderní advokátní kancelář šetří čas s následným vyhledáváním informací zavedením specializovaného advokátního programu ve své advokátní kanceláři. SOFTWARE 5P pro advokátní praxi je program, který kombinuje databázové sledování případů a úkonů a archivaci dokumentů v elektronické podobě. Všechny tyto informace jsou sdíleny na jednom místě, a to právě v programu pro vedení advokátní kanceláře.

Tento program je vhodný jak pro samostatné advokáty ve formě jednouživatelské verze na databázi MS Access, tak pro velké advokátní kanceláře ve formě síťové verze na databázi MS Access nebo MS SQL. 

SOFTWARE 5P pro advokátní praxi vznikl v roce 1999 jako software na zakázku, a postupně se rozšiřuje a aktualizuje za přispění mnoha dalších advokátních kanceláří. Stovky uživatelů advokátních kanceláří, kteří program užívají, zasílají své náměty a připomínky na vylepšení programu. Tyto náměty jsou pak postupně zapracovány do nových verzí advokátního software. Vzniká tak postupně program, který se plně přizpůsobuje uživatelům advokátních kanceláří. Vzhledem k více než deseti letům existence a postupného zdokonalování tak můžete i Vy ve své advokátní kanceláři usnadnit práci sobě i dalším pracovníkům. Pro registrované uživatele jsou nabízeny aktualizace ZDARMA, a to volně ke stažení na těchto internetových stránkách. Tímto postupem vzniká naprosto unikátní program, který plně vychází z potřeb advokátní kanceláře.